Tıp Merkezimiz

Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

 

Sağlığı konforla bütünleştiren Özel Manavgat Tıp Merkezi; uzman kadrosu, ilkeli sağlık hizmeti, sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisiyle, eviniz sıcaklığını hissedebileceğiniz ortamda, güler yüzlü personeli ve hizmet bilinci temelinde Manavgat'ta faaliyetlerine başlamıştır.

 

Özel Manavgat Tıp Merkezi hastalarına; uluslararası standartlarda, eğitimli ve tecrübeli personeliyle modern tıptaki gelişmeleri sürekli takip ederek, etik ve bilimsellik ilkesinden ödün vermeden hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile davranmaktadır.

 

Bizler; idealleri doğrultusunda, bilgilerinden ve tecrübelerinden son derece emin olarak güler yüzle sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duyacağız. Siz değerli hastalarımızı her zaman misafirlerimiz olarak kabul ediyor, rahatınızı sağlamak amacıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Bize Ulaşın
Telefon : (0242) 742 20 20 (Pbx)
Faks : (0242) 742 40 65
E-posta : info@manavgattip.com
Adres : Sorgun Mh. Hüseyin Avni Akın 
Cad. No: 113 Manavgat / Antalya

© 2020 Özel Manavgat Tıp Merkezi

  • White Facebook Icon
  • Instagram - Beyaz Çember
  • White Twitter Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now